Leshoje me qira dhomen me kuzhin dhe banjo

Jepet me qera nga: Xhavit 05 Shk 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Leshoj ne qira dhomen me kuzhin dhe nje banjo me hyrje te veqante.dhoma gjendet ne afersi te kompleksit qafa.
Numri i telit 044 310 139

Shiko fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim