Leshoje me qira dhomen me kuzhin me hyrje veqant

Jepet me qera nga: Xhavit 08 Shk 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira dhomen me kuzhin dhe nje banjo me hyrje te veqant.
Dhoma gjendet ne afersi te kompleksit qafa
Numri kontaktues. 044 310 139
Shiko fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim