Leshoje nje dhome me qera

Jepet me qera nga: Vsadriu 31 Tet 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj nje dhome me qera. Banesa ndodhet ne Ulpiane, te Lokalet e Lesnes. Ajo posedon kuzhine, sallon, banje dhe dy dhoma, njera prej te cilave eshte e lire. Secila dhome ka tre shtreter. Oferta vlen vetem per femra. Cmimi 150euro. Viber: +37744467451
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim