Lshoj Dhoma me Qera 50 Euro

Jepet me qera nga: Naser 08 Sht 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Adresa: Teatri Dodona
Sipërfaqe: 150 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lshoj Banes Me qera te Teatri Dodona Shtrati 50 Euro Perfshir Rryma dhe Uji vetem per studente
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim