Lshoj dhomen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri

Jepet me qera nga: ismet 23 Shk 02:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Adresa: Rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 25 m2
Për vendbanimin: Banjë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj dhomen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania dhoma ka kete renditje :ka tre shtreter, paisje kuzhine eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim