Ofroj dhoma me qira per studente (f) tel 044259227

Jepet me qera nga: blerim 02 Mar 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR /

Komuna: Prishtinë
Ofroj dhoma me qira per Studente (f) objekti gjindet te teatri Dodona afer parku te Qytetit tel 044259227 dhe 049259227
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim