Oftojm dhoma me qera per vajza- studente

Jepet me qera nga: Aferdita 08 Sht 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50,55 EUR / muaj

Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) .
Shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me kuzhin te veqant uj 24 ore si dhe nxemja qendrore GRATIS !!
Shtepi gjendet ne rr. Harulla Abdullahu -Aktash afer universitetit ILIRIA dhe menzes se studentave.

Qmimi per krevat 55euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim