Per 1.2ose3vajza kushte perfekte uj24 robalarse wi

Jepet me qera nga: Faton 04 Gsh 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Adresa: Dhoma 2she apo veq e veq per femra
Sipërfaqe: 30 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Leshoj dhama me qera per 1gushti e lir dhom dyshe ose treahe ose vete nje nga nje shtepia ka hyrje te veqant dhomat posedojn tv wifi free kuzhina me tgjitha elementet po ashtu banjo plus robalarsen si dhe dimrit md ngrohje qendrore etj qmimi 50e per person shpija gjendet prapa teatrit kombtAr saktsisht lagjja kacallarve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim