Perdhesa 1 dhomeshe me qirra, qender - 110eu

Jepet me qera nga: turhan 09 Mar 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

110 EUR / muaj

Për vendbanimin: Banjë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj perdhesen me qirra, gjendet ne qender shum afer partise AAK ruga nena Terez, ka nje dhome te vogel dhe banjo. Gjendet mrapa hymjes se baneses dhe eshte ne perdhese.per me shume info munde te thirni dhe te shikoni fotot.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim