Prodhoj gjitha prej mobiljeris si dhe riparojm t..

Jepet me qera nga: labi dekor 18 Shk 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
punojm te gjitha mobiljet si dhe bejm riparimin e tyre ne menyr profesionale si;
-Kuzhina
-Dhoma gjumi
-Kauqa
-Garniura
-Karrika me shumic dhe pakic
-Tavolina te ndryshme etj etj


ME NI FJAL KREJT QKA NEVOITET PER SHTEPIN,BANESEN TUAJ


TE GJITHA BOHEN EDHE ME POROSI
JU MIRPRESUM ME QMIM TE ULET E KUALITET TE LART
per ma shum info 045 250 569 049 204 326
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim