Shes

Jepet me qera nga: Suzana 13 Shk 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Komuna: Prishtinë
3-2 dhe fotele 3-shtrihet dhe 2-shi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim