Shes konviktin

Jepet me qera nga: Drinor 19 Tet 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Adresa: Shes konviktin dhe menzen
Komuna: Prishtinë
Shitet vend ne konvikt 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim