Shtepi me qera e mobiluar

Jepet me qera nga: Premtim 13 Gsh 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

700 EUR / muaj

Sipërfaqe: 320 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Përshkrimi :JAP ME QERA SHTEPIN 3 KATËSHE NE ARBERI 3 , SHTEPIJA ËSHTË KOMPLET E MOBILUAR KA PARKING PER 8 VETURA , KA NXEMJE QËNDRORE , QDO KAT E KA WC DHE TUSH KABIN, NDERSA KATI I 3 KA GJAKUZI DHE KA WC, KA TV, INTERNET KABLOVIK ETJ.
JAM INTERESUAR TA LESHOJ MENJËHER PER NDERKOMBETAR OSE VENDOR FAMILJAR.
QMIMI DISKUTOHET SIMBAS VENDIMIT TUAJ A DONI KOMPLET SHTËPIN APO PJESËRISHT PËR BANIM.tel:044114675 PERSONI KONTAKTUES GEGI
Adresa: ARBËRI 3 MAS VETSHERBIMIT MAXI - RR , AHMET KRASNIQI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim