dhom me qira per femra pejton

Jepet me qera nga: dritoni 16 Mar 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Adresa: pejton
Komuna: Prishtinë
leshoj ni vend per studente femer ne pejton asht dhom treshe dy veta jon dhe asht edhe ni vend ilir per ni studente
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim