dhom me qira

Jepet me qera nga: dritoni 23 Tet 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Kemi vende te lira ne lagjen pejton per femra dhe ka gjitha kushtet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim