dhoma me qera per femra

Jepet me qera nga: dritoni 17 Dhj 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Adresa: pejton
Komuna: Prishtinë
leshoj dhoma me qera per femra ne lagjen pejton dhe ka gjith kushtet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim