dhoma me qira per femra

Jepet me qera nga: donika 22 Shk 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

60 EUR / muaj

Adresa: qafa
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Leshoj dhoma (shtreter) me qira per studente femra apo te punesuara. Banesa gjendet tek qafa dhe ka kushte shume te mira banimi, posedon te gjithe inventarin dhe makinerite si lavatriqe, shporet dhe makine per ene.
banesa posedon kete renditje
3 dhoma gjumi
1 sallon
1 kuzhine
1 paradhome
2 banjo
2 ballkona
Cmimi 60 euro per person
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim