dhoma me qira per studenta m 60 euro

Jepet me qera nga: Nexha 16 Shk 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

60 EUR / muaj

Adresa: adrian krasniqi
Sipërfaqe: 12 m2
Për vendbanimin: Banjë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Lëshojmë dhoma me qira, 60 Euro për studentë /punetorë (M), me të gjitha shpenzimet e perfshira ne cmim: rryme, uje, WIFI...

Lokacioni: Afer Ambasades se Zvicrres, Hotel Ambasadorit, Kolegjeve ISPE dhe FAMA. PRISHTINE

+377 44 750 629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim