dhoma per femra me qira

Jepet me qera nga: dritoni 22 Dhj 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Adresa: pejton
Komuna: Prishtinë
leshoj dhoma me qira per studente femra ne lagjen pejton dhe ka gjitha kushtet per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim