dhome me qera

Jepet me qera nga: hasani 14 Gsh 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Adresa: prishtin, g,trbeshi nr 1 a
Sipërfaqe: 16 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj dhome me qera e mobiluar ka internet dhe tv. qmimi per shtrat eshte 50 e. banesa gjendet afer fak. iliria ne ruge kryesore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim