ipen dhoma me qera per femra ne pejton

Jepet me qera nga: dritoni 12 Shk 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Adresa: pejton
Komuna: Prishtinë
leshoj me qera dy dhoma dyshe me qera ne lagjen pejton afer rezonances per femra dhe ka gjitha kushtet per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim