ipen dhoma me qera per femra ne pejton

Jepet me qera nga: dritoni 22 Shk 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Adresa: pejton
Komuna: Prishtinë
leshoj me qera dhoma dyshe ne lagjen pejton per femra dhomat kan gjitha kushtet dhe jon per dy veta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim