ipen dhoma per femra me qera ne pejton

Jepet me qera nga: dritoni 01 Shk 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Adresa: pejton
Komuna: Prishtinë
leshoj dy dhoma ne lagjen pejton per femra.dhomat jon dyshe dhe kan gjitha kushtet per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim