ipet dhoma me qera per femra ne pejton

Jepet me qera nga: drioni 11 Mar 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Adresa: pejton
Komuna: Prishtinë
leshoj dhom per dy veta ne pejton femra dhe ka gjiha kushtet per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim