ipet dhoma me qira per femra ne pejton

Jepet me qera nga: dritoni 27 Dhj 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Adresa: pejton
Komuna: Prishtinë
leshoj dhom me qera ne lagjen pejton per dy femra dhoma asht dyshe dhe ka gjitha kushtet per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim