ipet me qira

Jepet me qera nga: driton 25 Nën 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Adresa: lagjeja pejton
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
leshoj dhoma me qira per femra ne lagjen pejton dhe ka gjitha kushtet per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim