jap dhom me qira afer Gjimnazit Sami Frasherit d

Jepet me qera nga: ismet krasniqi 20 Nën 02:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Adresa: rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 25 m2
Për vendbanimin: Banjë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
jap dhom me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania dhoma ka kete renditje ka tre shteter ,paisje kuzhine shporet,frigorifer orman per rroba uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari gjithashtu ka lavatriqe dhe vajlles
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim