jap dhomen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri

Jepet me qera nga: lumnije 29 Nën 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Adresa: Rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 25 m2
Për vendbanimin: Banjë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
jap dhomen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania eshte e mobiluar ka paisje kuzhine shporet,frigorifer,lavatriqe ka dhe internet uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim