jap dhomen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri

Jepet me qera nga: ilmije 05 Dhj 02:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Adresa: Rr.Fanoli
Sipërfaqe: 30 m2
Për vendbanimin: Banjë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap dhomen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania dhoma ka tre shtreter paisje kuzhine lavatriqe uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari gjithashtu ka internet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim