jap dhomen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri

Jepet me qera nga: ilmije 05 Dhj 02:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Adresa: Rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 25 m2
Për vendbanimin: Banjë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
jap dhomen me qira afer gjimnazit Sami Frasheri dhoma ka tre shtreter, ka paisje kuzhine frigorifer, shporet, lavatriqe uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari gjithashtu ka internet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim