jap gasonjer me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri

Jepet me qera nga: ismet krasniqi 20 Nën 03:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Adresa: rr.Fa Noli nr 25
Sipërfaqe: 20 m2
Për vendbanimin: Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
jap gasonjer me qira afer gjimnazit Sami Frasherit dhe Kolegjit dardanija renditja ka nje dhom dy shtreter koridore banjo paisje kuzhine shporet frigorifer uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim