jap gasonjer me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri

Jepet me qera nga: ilmije 05 Dhj 02:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Adresa: Rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 25 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
jap gasonjer me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania renditja ka nje dhom koridore banjo ke hyrje te veqnt eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari ka dhe internet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim