jap gasonjer me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri

Jepet me qera nga: ismet 04 Jan 03:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Adresa: Rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 25 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap gasonjer me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania renditja: dhom, koridor, kuzhin, eshte e mobiluare ka dy shtreter shporet, frigorifer lavatriqe uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim