jep dhoma me qira

Jepet me qera nga: driton 28 Tet 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Lshoj dhom me qira per femra ne lagjen pejton dhe ka gjitha kushtet per banm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim