kemi vend te lir per ni studente femer

Jepet me qera nga: dritoni 21 Mar 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Adresa: pejton
Komuna: Prishtinë
leshoj ni vend te lir asht dhom treshe dhe asht ni vend i lir per ni studente ne lagjen pejton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim