kerkoj bashk banues

Jepet me qera nga: shkodran miftari 16 Jan 01:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
banesa gjindet afer hotel afa esht komoditete dhe shum e pershtatshme per banim me te gjitha paisjet elementare ju mirpret shkodrani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim