kerkoj vaz per shoqni

Jepet me qera nga: alex 20 Tet 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Adresa: prishtina
Për vendbanimin: Hyrje e veçantë
Komuna: Prishtinë
PSH JOM ALEX NGA DURRSI I SAPOKTHYER NGA ZVIZZERA KERKOJ VAJZ PER SHOQNI NGA E GJITH KOSOVA NO PROBLEM KOSOVARE DHE VETEM KOSOVARE JAN TE VETME QE MA HEQIN TRUNIN FARE MADE TO FILL PLEASE KISED BY ALEX FROM DURRAZZO ALBANIAN IM SINGLE LIVE TO DURRES ALBANIAN LOVE GIRL TO KOSOVO BYE BYE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim