kerkojm bashkbanuse (cimere)

Jepet me qera nga: Aferdita 29 Shk 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

55,5 EUR / muaj

Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Ofrojm krevat per studente (vajza) bashkbanuse.
Shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me kuzhin te veqant uj 24 ore si dhe nxemja qendrore GRATIS !! Kati i parë
Shtepi gjendet ne rr. Harulla Abdullahu -Aktash afer universitetit ILIRIA dhe menzes se studentave.

Qmimi per krevat 55 dhe 50euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim