leshoj banesen per studente femra

Jepet me qera nga: dhoma 22 Tet 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira per studente femra. Banesa ka dy dhoma banjo kuzhin dhe hyrja veqmas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim