leshoj dhomen me qira per qifte bregu diellit

Jepet me qera nga: selim 05 Tet 00:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
leshoj dhomen me qira per qifte dhoma eshte e mobiluar ka tv wifi etj banjo dhe kuzhin te veqant gjendemi ne bregun e diellit afer fakultetit iliria info 044317573
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim