leshoj gasonj me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri

Jepet me qera nga: ismet krasniqi 05 Tet 01:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Sipërfaqe: 30 m2
Për vendbanimin: Banjë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
leshoj gasonjer me qira afer gjimnazit Sami Frasheri dhe kolegjit Dardania eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim