leshoj me qera

Jepet me qera nga: ahmeti 04 Sht 02:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: rruga dervish rozhaja
Sipërfaqe: 00 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj me qera katin e shtepis me hyrje te veqante
ka dy dhoma kuzhinen dhe banjon eshte e mobiluar
e pershtatshme per studenta-e ose te punsuar
gjendemi afer fakultetit ilirija ose afer postes se vogel ne breg te diellit qmim i pershtatshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim