leshoje me qira dhomen me kuxhin dhe banjo mehyrje

Jepet me qera nga: xhavit 28 Dhj 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Adresa: prishtine
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoje me qira dhomen me kuxhin dhe nje banjo me hyrje te veqante ,
dhoma gjendet ne afersi te kompleksit qafa.
kontakti ne numrin 044 310 139
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim