leshoje me qira dhomen me kuxhin me hyrje te veqan

Jepet me qera nga: xhavit 01 Dhj 07:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Adresa: prishtine
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
leshoje me qira dhomen me kuxhin dhe nje banjo me hyrje te veqan , dhoma gjendet tek kompleksi qafa,
kontakti I tel 044 310 139........
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim