lshoj dhome me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri d

Jepet me qera nga: ismet krasniqi 12 Sht 04:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Adresa: Rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
lshoje dhomen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania dhoma posedon 3 shtreter eshte e mobiluar ka paisje kuzhine shporet frigorifer lavatriqe uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim