lshoj dhomen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri

Jepet me qera nga: ismet krasniqi 14 Sht 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Adresa: rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
lshoj dhomen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe kolegjit Dardania dhoma posedon 3 shtreter eshte e mobiluar ka frigorifer shporet lavatriqe uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim