lshoj dhomen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri

Jepet me qera nga: ismet krasniqi 17 Tet 01:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Adresa: rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 20 m2
Komuna: Prishtinë
lshoj dhomen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania dhome eshte e mobiluar ka paisje kuzine eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim