lshoj dhomen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri

Jepet me qera nga: ismet krasniqi 17 Tet 01:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Adresa: rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 30 m2
Për vendbanimin: Banjë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
lshoj dhom me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania dhoma ka 3 shtreter paisje kuzhine eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim