lshoj dhomen me qira afer Gjimnazit Sami frasheri

Jepet me qera nga: ismet krasniqi 07 Tet 01:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Adresa: rr. Fa Noli
Sipërfaqe: 30 m2
Për vendbanimin: Banjë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
lshoj dhom me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania dhoma eshte e mobiluar komplet ka paisje kuzhine shporet frigorifer lavatriqe uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim