lshoj dhomen me qira afer Gjimnazit Sami frasheri

Jepet me qera nga: Ismet Krasniqi 17 Nën 02:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Adresa: rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 30 m2
Për vendbanimin: Banjë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
lshoj dhomen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit dardania dhoma ka 3 shtreter paisje kuzhine eshte e ngrihet uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim